Akredytowana placówka
doskonalenia nauczycieli
Logo Pedagogicznej  Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie
Logo Szkolenego Schroniska Młodzieżowego w Czudcu
Podkarpackie - przestrzeń otwarta
logo epuap1
logo bip
logo fb

logo mobile

Aktualności PCEN

19 kwietnia 2022

Lista laureatów i wyróżnionych XXI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji


 
                       

 

Laureaci i wyróżnienie
XXI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji

Poniżej podajemy listę laureatów i wyróżnionych w XXI Podkarpackim Konkursie Matematycznym im Franciszka Leji.
Uroczyste rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się na początku czerwca 2022 r. podczas konferencji popularnonaukowej. O miejscu i terminie konferencji poinformujemy odrębnym komunikatem.

Poziom I

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Miejsce zajęte w konkursie

1.

Kuśmierczyk Szymon

I LO w Janowie Lubelskim

I m.

2.

Wilkus Marcin

SLO w Stalowej Woli

II m.

3.

Bonk Milena

I LO w Sanoku

II m.

4.

Fudali Wiktor

IV LO w Rzeszowie

III m.

5.

Gajosz Jakub

II LO w Lublinie

III m.

6.

Sudyka Igor

SP nr 2 w Jaśle

III m. (I m. wśród uczniów sp)

7.

Kopacz Daniel

II LO w Mielcu

Wyróżnienie

8.

Kopecki Krzysztof

II LO w Rzeszowie

Wyróżnienie

9.

Martyńska Anna

II LO w Mielcu

Wyróżnienie

10.

Potępa Maksymilian

LO Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Wyróżnienie

11.

Urbański Mateusz

II  LO w Dębicy

Wyróżnienie

12.

Izdebski Karol

II LO w Rzeszowie

Wyróżnienie

13.

Machno Filip

II LO w Rzeszowie

Wyróżnienie

14.

Dziechciarz Dominik

SP Nr 2 w Kolbuszowej

Wyróżnienie

15.

Zwolennik Adam

SP 3 w Sanoku

Wyróżnienie

 

 

 

Poziom II

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Miejsce zajęte w konkursie

1.

Manijak Filip

LO Sióstr Prezentek w Rzeszowie

I

2.

Marć Wiktoria

II LO w Dębicy

I

3.

Baran Wiktor

LO Sióstr Prezentek w Rzeszowie

II

4.

Litwiniec Dawid

LO Sióstr Prezentek w Rzeszowie

III

5.

Kościółek Mateusz

IV LO w Rzeszowie

Wyróżnienie

6.

Pasierbiewicz Katarzyna

II LO w Lublinie

Wyróżnienie

7.

Lipiec Kacper

I SLO w Tarnobrzegu

Wyróżnienie

8.

Gąsior Julia

LO w Sędziszowie

Wyróżnienie

9.

Krasowski Mateusz

LO w Strzyżowie

Wyróżnienie

10.

Peszko Krzysztof

IV LO w Rzeszowie

Wyróżnienie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Poziom III

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Miejsce zajęte w konkursie

1.

Szczepanik Kacper

II LO w Rzeszowie

I

2.

Antas Miłosz

I LO w Jaśle

II

3.

Matyka Aleksander

I LO w Stalowej Woli

II

4.

Wieliczko Jakub

II LO w Rzeszowie

II

5.

Ćwięka Konrad

II LO w Mielcu

III

6.

Stępak Jakub

LO w Ropczycach

III

7.

Szczepańska Monika

II LO w Łańcucie

 

III

8.

Babiarz Arkadiusz

IV LO w Rzeszowie

Wyróżnienie

9.

Balicki Szymon

LO Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Wyróżnienie

10.

Dunicz Konrad

ZSL w Leżajsku

Wyróżnienie

11.

Gajda Filip

I LO w Stalowej Woli

Wyróżnienie

 

W imieniu Komitetu PKM

Adam Kawałek - przewodniczący

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dane kontaktowe

Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie

ul. Romana Niedzielskiego 2
35-036 Rzeszów

tel. +48 17 85 340 97

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta:
87 1090 2750 0000 0001 4750 4074 (Santander Bank)

Inspektor Ochrony Danych

Daniel Panek

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BIURO OBSŁUGI SZKOLEŃ

Mapa dojazdu